Cena: 14.99 EUR
Daudzums:

Varbūt sekss – nepieradināts sekss bez robežām – patiesībā ir vienīgais mirklis, kad cilvēka dzīve nav teātris?


Rainers Millers ir viens no spožākajiem Latvijas teātra jaunajiem talantiem. Dēvēts par spēka un ekstāzes aktieri, vīrietis ieguvis atpazīstamību sabiedrībā ne tikai ar līdzšinējo skatuves pieredzi, bet arī skandalozo slavu. Jaudīgs motocikls, tetovējumi, nebeidzama bohēma un sievietes – Rainera dzīve ir brīvība vispārākajā pakāpē, katrs temperamentīgā aktiera solis kā izaicinājums liktenim, pārdroša visatļautības robežu pārbaude.

Rīgas elitārākā džentlmeņu kluba pole dance zvaigzne Adriāna Jansone dejas virpulī uz bāra letes ir ikviena vīrieša sapnis – plastiska, jutekliska, ugunīga –, taču, starmešu gaismām apdziestot, pārvēršas aukstasinīgā aprēķinātājā un pašlabuma meklētājā.

Dzīvnieciskajā līmenī viņi pievelkas nekavējoties, iekāre ieplūst dzīslās kā narkotika, ar prātu neizskaidrojama un ar gribasspēku neapturama.
Ir tikai viena problēma – Adriāna ir Rainera tēva mīļākā, iemesls vecāku laulības sabrukumam un mātes depresijai. Nīstama sieviete, kurai viņš par katru cenu apņēmies atriebties…

Vērpjoties grēcīgu kaislību, tumšu intrigu un aizliegtu attiecību pavedieniem, rodas jautājums: kurš izrādīsies izcilāks aktieris dzīves un jūtu spēlēs?
 
Vai zināt, kāda ir cilvēka dabas neglītākā, postošākā iezīme? Mūs pievelk nepareizais. Sabojātas dvēseles ir daudzkārt vilinošākas par nevainīgajām. Aizliegtais vienmēr šķiet pats kārdinošākais, un neķītrais uzbudina visspēcīgāk.
Asinīm dzīslās bangot visstraujāk un cilvēkam justies vispatiesāk dzīvam liek tieši… samaitātais.

Video ieskats Karīnas Račko jaunā romāna Samaitātā atvēršanas svētkos 12.12.2018.
Video operators: Mārcis Birste
Mūzika: Lauris Reiniks