Cena: 16.99 EUR
Daudzums:

Sekss ir žilete…

Slavenā modele un influencere Flēra Jirgensone nolēmusi Ziemassvētku brīvdienas pavadīt vienatnē savrupā lauku viesu namā. Jaunā sieviete slēpj rētas uz plaukstu locītavām un nesekmīgi pūlas atgūties no traumatiskām, zemiskuma un liekulības pilnām attiecībām.
Zaudējusi romantiskas ilūzijas, Flēra, lai remdētu dvēseles sāpes, mēģina pavedināt viesu nama īpašnieku – izskatīgo un jūras vēju rūdīto vientuļnieku Matiasu Freineru –, taču, par spīti tam, ka vīrieša iekāre ir nepārprotama, saņem atraidījumu. Lai arī Matiass atsakās pārgulēt ar Flēru, viņi pamazām satuvinās, un izrādās, ka abu sāpīgajā pagātnē ir vairāk kopīga, nekā sākotnēji šķiet. Viņi labi zina – nekas nespēj sakropļot tik nežēlīgi kā netīras jūtu spēles…
Karīna Račko savās grāmatās ar smalku estētiku atklāj cilvēka psiholoģiju un paver jaunu redzesleņķi skatam uz sievieti.
Rakstnieks Jānis Ūdris
Veicot iepriekšpasūtīšanu, saņem grāmatu vēl pirms tās nonākšanas veikalos. Visās mājaslapā iegādātajās grāmatās ir autores autogrāfs, un ir iespēja pasūtīt personisku ierakstu. Uz ārvalstīm piegādi veic Latvijas Pasts. Sīkāka informācija: racko.karina@gmail.com.
 

Karīna Račko "Netīrā"

Sekss ir žilete… Bestselleru autores Karīnas Račko jaunais romāns "Netīrā" – jau septembrī!•••Mūzika: Renārs VeličkoVārdi: Karīna RačkoVokāls: Baiba Rancāne & Renārs VeličkoStudijas ieraksts: Rūdolfs Zagorskis#karīnaračko #netīrā

Posted by Karīna Račko on Wednesday, 5 August 2020