14.08.2019. Bestselleru autore Karīna Račko atgriežas ar savu emocionāli smalkāko un skarbāko darbu.

Romantiski erotisko bestselleru Saplēstās mežģīnes, Debesis pelnos un Samaitātā autore Karīna Račko nupat iepriecinājusi fanus, atklājot savas ceturtās grāmatas nosaukumu. Jaunais Račko romāns Sasietā grāmatnīcu plauktos nonāks jau oktobra sākumā.

Ilgi gaidītos jaunumus rakstniece izziņojusi, sociālajos tīklos publicējot intriģējošu reklāmas rullīti.

Viņš viņu pameta, taču nespēja aizmirst. Viņa tika salauzta, tomēr nepārstāja mīlēt. Varbūt viņu tuvība ir tikai ilūzija? Varbūt vīrietis, kuru viņa mīl, patiesībā nemaz neeksistē? – vēstīts videoklipā, kura noslēgumā tiek atklāts arī grāmatas vāka noformējums un nosaukums – Sasietā.

Savā Instagram kontā Karīna Račko norādījusi, ka šis ir, ļoti iespējams, viņas emocionāli smalkākais un skarbākais darbs.

25.06.2019. Karīna Račko ceturtās grāmatas pabeigšanu nosvin, izlecot ar izpletni.

Karīna Račko nupat pabeigusi darbu pie savas jaunās, ceturtās grāmatas manuskripta. Šo īpašo notikumu Latvijas populārākā jaunā rakstniece atzīmēja visai unikāli – izlecot ar izpletni no četrtūkstoš metru augstuma. Vairāk par autores ekstrēmo piedzīvojumu iespējams lasīt šeit.
Karīnas Račko ceturtā grāmata veikalu plauktos varētu nonākt vēlā rudenī. Jaunā romāna nosaukumu un sižeta vadlīniju rakstniece sola atklāt jau septembrī.
Sociālajos tīklos Račko saviem faniem par jauno grāmatu atklājusi intriģējošu informāciju: Stāsts nebūs tāds, kā esat gaidījuši. Tomēr zinu – tajā būs viss, ko vēlaties.

18.05.2019. Noslēgusies Karīnas Račko pavasara sezonas sarunu pēcpusdienu tūre.

No janvāra drūmajiem sniegputeņiem, melnā ledus un šķietami bezgalīgās tumsas līdz maija ziedošajiem ceriņiem, košajiem rapšu laukiem, saulrietu un zibens šautru izkrāsotajām pamalēm – tā es šogad esmu apceļojusi mūsu skaisto zemi, viesojoties pie lasītājiem rajonos, sociālajos tīklos stāsta rakstniece. Paldies Baložiem, Līvāniem, Garozai, Lauberei, Salacgrīvai, Ezerei, Gramzdai, Limbažiem, Ropažiem, Madonai, Talsiem un Apriķiem, kur šovakar tautas namā noslēdzu pavasara sezonu. Jūsu mīlestība ir nenovērtējams spēks, un es esmu laimīga un pateicīga par katru no Jums. No sirds!
Uz tikšanos atkal rudenī!

30.03.2019. Karīnas Račko intervija DELFI.lv sadaļā Viņa, kas iedvesmo.

Svarīgākais empātiskas būtnes uzdevums ir – neļaut dzīvei sevi salauzt. Neatteikties no saviem ideāliem, neļaut gaismai apdzist un mīlestībai pārvērsties cinismā, tā Karīna Račko intervijā portālam DELFI.lv.

Pilnu interviju iespējams lasīt šeit.

10.03.2019. Sievišķības svētki Soulstones by Agnese Zeltiņa.

8.martā Karīna Račko viesojās skaistajā Soulstones by Agnese Zeltiņa studijā, lai kopā ar lasītājām atzīmētu sievišķības svētkus un sveču gaismā risinātu atklātas sarunas par sajūtu pasauli, seksualitāti, attiecībām un iekšējo harmoniju. Sirsnīgs paldies aktrisei Agnesei Zeltiņai un Soulstones, kā arī visām pasākuma apmeklētājām par interesi, jautājumiem un dalīšanos savā pieredzē! Lielisks vakars ar lieliskām sievietēm!
Foto: Dagne Puncule

1.03.2019. Atjaunots pavasara sarunu pēcpusdienu grafiks.

Bestselleru Saplēstās mežģīnesDebesis pelnos un Samaitātā autore Karīna Račko turpina viesoties dažādos Latvijas rajonos, lai tiktos ar lasītājiem. Tuvākās plānotās sarunu pēcpusdienas:​

  • 5. martā plkst. 16.00 Salacgrīvas bibliotēkā;
  • 6.martā plkst. 16.00 Ezeres bibliotēkā;
  • 8.martā plkst. 19.00 Rīgā Soulstones by Agnese Zeltiņa studijā;
  • 12.martā plkst. 17.00 Priekules novada Gramzdas bibliotēkā;
  • 16.martā plkst. 13.00 Limbažu bibliotēkā;
  • 29.martā plkst. 19.00 Rīgā Imperfekt Viesistabā.
  • 4.aprīlī plkst. 18.00 Ropažu bibliotēkā.

26.martā paredzētā tikšanās Vidagas bibliotēkā pagaidām diemžēl atcelta.

22.02.2019. Tikšanās ar rakstnieci Karīnu Račko Rīgā.

8.martā plkst. 19.00 Soulstones by Agnese Zeltiņa studijā notiks tikšanās ar populārāko Latvijas jauno rakstnieci Karīnu Račko, lai kopā atzīmētu sievišķības svētkus un baudītu sarunas pie prosecco glāzes. Pasākumu vadīs aktrise un zīmola Soulstones īpašniece Agnese Zeltiņa, kura atzīst: “Mēs ļoti vēlamies iepriecināt mūsu pastāvīgās klientes Starptautiskajā Sieviešu dienā, un skaisti pasākumi mūsu studijā jau ir tradīcija. Kas var būt lieliskāks kā tikšanās ar talantīgo un eleganto rakstnieci un jautājumu uzdošana viņai personīgi? Savukārt Soulstones visām dāvinās savu 5 gadu jubilejas kalendāru un ziedus.
Savukārt 29.martā plkst. 19.00 Karīna Račko viesosies Imperfekt mājīgajā Viesistabā, lai vadītu iedvesmojošu sarunu vakaru par izlaušanos ārpus rāmjiem un brīvību dzīvot atbilstoši savām sajūtām.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pietiekšanās uz pasākumiem ir obligāta. ​Sīkāk – šeit un šeit.

 

 

4.02.2019. Rakstniece Karīna Račko un dzejnieks Guntars Račs viesojas RīgaTV24 raidījumā Grāmatu kods.

RīgaTV24 2.februāra raidījumā Grāmatu kods viesojās rakstniece Karīna Račko un dzejnieks Guntars Račs, lai aprunātos par latviešu literatūras bestselleru fenomenu. Raidījuma vadītājs – Rakstnieku Savienības priekšsēdētājs Arno Jundze.
Raidījuma ierakstu iespējams noskatīties šeit.

21.12.2018. Bestselleru autores Karīnas Račko jaunā romāna Samaitātā atvēršanas svētku foto un video reportāža.

12.decembrī restorāna Paviljons Ziedoņdārzs mājīgajās telpās norisinājās bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autores Karīnas Račko jaunās grāmatas Samaitātā atvēršanas svētki. Kā ierasts, par patīkamu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Aivis Ceriņš, savukārt viesus ar skaistu muzikālu priekšnesumu priecēja Lauris Reiniks. Paldies Zvaigzne ABCPaviljons Ziedoņdārzs, Zonin Prosecco un visiem klātesošajiem par burvīgo vakaru!
Foto: Valdis Kauliņš, Mareks Gaidamovičs. Pilna pasākuma fotogalerija aplūkojama šeit.
Mārča Birstes videoreportāža no pasākuma skatāma šeit.

07.12.2018. Bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autores Karīnas Račko jaunais romāns Samaitātā - jau grāmatnīcās!

Rakstnieces Karīnas Račko jaunais romāns Samaitātā šonedēļ nonāca Rīgas grāmatnīcās un nākamās nedēļas laikā būs pieejams arī Latvijas rajonos. Ašākie lasītāji jau pasteigušies ar pirmajām atsauksmēm. Novēlam aizraujošu lasīšanu!

​16.11.2018. Gultā ar erotisko rakstnieci Karīnu Račko - lielā intervija žurnāla Vakara Ziņas 16.novembra numurā.

Sava trešā romāna Samaitātā iznākšanas priekšvakarā Karīna Račko tikās ar žurnālu Vakara Ziņas, lai sniegtu interviju par gaidāmās grāmatas sižetu, rakstīšanas paradumiem, iespaidiem par popularitāti un dzīves vērojumiem.
Liels paldies žurnālistei Santai Sergejevai par patīkamo sarunu un fotosesiju Hotel Roma greznajos Prezidenta apartamentos! Pilna intervija lasāma žurnāla Vakara Ziņas 16.novembra numurā.

10.10.2018. Latvijas populārākā jaunā rakstniece Karīna Račko atgriežas ar savu provokatīvāko darbu. Samaitātā - grāmatnīcās jau drīzumā!

Romantiski erotisko bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko atklājusi savas trešās grāmatas nosaukumu – romāns Samaitātā pie lasītājiem nonāks jau drīzumā.
Autores Facebook lapā publicēts īss video reklāmas rullītis, kas sniedz ieskatu gaidāmās grāmatas sižetā.

27.07.2018. Karīna Račko sniedz interviju par rudenī gaidāmās trešās grāmatas sižetu.

Rakstniece Karīna Račko intervijā portālam Apollo atklājusi dažas detaļas par savu trešo romānu, kurš grāmatnīcās nonāks jau rudenī.

Romānā ir daudz pārdomu par grēku, egoismu un sirdsapziņu, par izvēlēm, ko vada varbūtības un šķietamības, jo to ietekme uz dvēseli daudzējādā ziņā pārspēj patiesības spēku, stāsta autore. Trešās grāmatas galvenie varoņi ir divi jauni cilvēki, kuri jūtas apmaldījušies dzīvē un viens caur otru mācās iepazīt paši seviCeļā uz savas personības un jūtu izpratni netrūkst spēcīgu kaislību, tumšu intrigu un sarežģītu savstarpējo attiecību līkloču.
Tāpat Karīna Račko piebilst, ka tieši trešais darbs ir drosmīgākais un provokatīvākais, ko viņa jebkad uzrakstījusi. Romāna nosaukums un precīzāks sižeta apraksts gan pagaidām netiek atklāts.

Pilnu interviju ar rakstnieci iespējams lasīt šeit.

​16.07.2018. Rakstnieces Karīnas Račko trešais romāns - grāmatu plauktos jau šoruden!

Bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko šodien savas Facebook lapas sekotājiem pavēstīja jaunumus – darbs pie trešā romāna manuskripta ir pabeigts, un grāmatu izdot plānots jau šā gada rudenī.

Abas pirmās manas grāmatas tapa vienkārša iemesla dēļ – es gribēju rakstīt. Pie trešā manuskripta strādāju ar tik milzīgu pašatdevi, neatslābstošu aizrautību un spēcīgām emocijām, ka šķita – nerakstīt vispār nebūtu iespējams.
Man ir iepriecinoša ziņa romānu “Saplēstās mežģīnes” un “Debesis pelnos” faniem – provokatīvākais darbs, kādu es jebkad esmu radījusi, grāmatnīcu plauktos nonāks jau šoruden!

16.06.2018. Karīnas Račko tikšanās ar lasītājiem Liepājā, Valkā un Siguldā.

Maija nogalē un jūnijā bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko viesojās Liepājas, Valkas un Siguldas bibliotēkās. Izvilkums no rakstnieces Facebook profila:
Parēķināju, ka pēdējo 3 mēnešu laikā esmu pavadījusi pie stūres aptuveni 33 stundas, skaļi klausīdamās savu mīļāko mūziku, prātā vērpdama jaunās grāmatas sižetu un krustām šķērsām izbraukādama Latvijas rajonus, lai tiktos ar lasītājiem. Paldies bibliotēku vadītājām un darbiniecēm, pasākumu moderatorēm un apmeklētājiem – katra iepazīšanās un saruna man bijusi īpaša, katra vieta palikusi atmiņā ar savām krāsām un sajūtām. Paldies par ziediem, atzinību, dalīšanos pārdomās un iespēju ierakstīt autogrāfu vairākos simtos grāmatu! Kad pirms diviem gadiem sēdēju autoskolas nodarbībā, apsvērdama, cik ilgā laikā bez panikas iespējams iemācīties izbraukt Krasta ielu, un iztēlē pavisam nejauši uzburdama melna bentlija un sarkana kabrioleta sadursmes ainu, man ne prātā nevarēja ienākt, cik tālu tā mani aizvedīs… Paldies! 

31.05.2018. Dienas Bizness konference Sievietes laimes formula.

Dienas Bizness organizētajā konferencē Sievietes laimes formula Dzintaru koncertzālē. Paldies Dienas Bizness par iedvesmojošo pasākumu un iespēju dalīties savās atziņās!

10.05.2018. Rakstniece Karīna Račko apceļo Latviju un tiekas ar lasītājiem.

Aprīlis un maijs romānu Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autorei Karīnai Račko ir ļoti darbīgs, jo viņa ne tikai aktīvi strādā pie savas trešās grāmatas, bet arī labprāt atsaucas bibliotēku aicinājumiem un dodas tikties ar lasītājiem dažādos Latvijas nostūros, lai sniegtu autogrāfus, atbildētu uz fanus interesējošajiem jautājumiem un risinātu sarunas par dzīvi, attiecībām un mīlestību. Pēdējo nedēļu laikā Karīna Račko paguvusi paviesoties Alūksnes Kultūras centrā, Ventspils bibliotēkā, Bulduru bibliotēkā un Augšlīgatnes Kultūras namā. Drīzumā plānotas tikšanās ar lasītājiem Liepājā, Valkā un Jēkabpilī.
Vairāk fotogrāfiju no pasākumiem pieejamas Karīnas Račko 
Facebook lapā.

Paldies lasītājiem par sirsnību, mīlestību un iedvesmu turpmākajam darbam!

​27.03.2018. Rakstniece Karīna Račko raidījumā Rampas ugunis.

23.martā rakstniece Karīna Račko viesojās kanāla RīgaTV24 sarunu raidījumā Rampas ugunis, lai kopā ar raidījuma vadītāju Andri Kiviču diskutētu par grāmatu Saplēstās mežģīnes, uzdrīkstēšanos, attiecībām un brīvības izjūtu.
​Raidījuma ierakstu iespējams noskatīties 
šeit.

27.03.2018. Rakstnieces Karīnas Račko viesošanās Gulbenē.

24.marta pēcpusdienā bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko tikās ar lasītājiem Gulbenē. Paldies Gulbenes novada bibliotēkai par jauko uzņemšanu, paldies pasākuma apmeklētājiem par saturīgo, interesanto diskusiju, siltumu un iedvesmas lādiņu turpmākajam darbam!
Aprīlī plānota Karīnas Račko viesošanās Līgatnē, Alūksnē, Ventspilī, Jēkabpilī un Bulduros. Sīkāka informācija par katru gaidāmo pasākumu tiks ievietota autores Facebook lapā.

13.03.2018. Bestsellera Saplēstās mežģīnes autores Karīnas Račko otrā romāna Debesis pelnos fotoreportāža.

7.martā Zvaigzne ABC prezentāciju zālē norisinājās Karīnas Račko jaunā romāna Debesis pelnos atvēršanas svētki. Par patīkamu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Aivis Ceriņš, ar skaistu muzikālu priekšnesumu viesus priecēja dziedātājs Markus Riva, savukārt pēcāk neformālā gaisotnē risinājām sarunas par dzīves debesīm un pelniem, baudot uzkodas un Prike Latvija sarūpēto Zonin ProseccoPaldies viesiem par sirsnīgo un pozitīvām emocijām pārpilno vakaru!
Foto: Valdis Kauliņš, Otto Strazds, Juris Rozenbergs.
Pilnu pasākuma fotogaleriju skatīt 
šeit.

1.03.2018. Latvijas Mūzikas ierakstu gada balva Zelta mikrofons.

Bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko 27.februāra vakarā kāpa uz Dailes teātra skatuves, lai pasniegtu vienu no Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvām. Cilvēka varēšanas spēkam nereti eksistē tikai tās robežas, kuras mēs paši sev nospraužam, rakstniece sacīja savā runā. Manuprāt, tieši kaislība – kaislība pret to, ko mēs darām, pret to, kā mēs dzīvojam -, tieši kaislība ir virzītājspēks, kas liek pasaulei griezties.

1.03.2018. Diskusija par erotisko romānu popularitāti Latvijas Grāmatu izstādē.

23.-25.martā Ķīpsalā norisinājās gada lielākais notikums Latvijas grāmatniecībā – Latvijas Grāmatu izstāde 2018. Izstādes ietvaros tika rīkota diskusija par erotisko romānu popularitāti, kurā piedalījās romānu Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko, grāmatžurnāla Imperfekt galvenā redaktore Inga Gorbunova, komunikācijas pasniedzējs ar psiholoģijas skolotāja diplomu Valdis Melderis un literāte Kristīne Ilziņa. Diskusijas videoierakstu iespējams noskatīties šeit.

20.02.2018. Karīnas Račko romāna Debesis pelnos atvēršanas svētki.

Karīnas Račko jaunā romāna Debesis pelnos atvēršanas svētki notiks 7.martā plkst. 17.00 Zvaigzne ABC prezentāciju zālē K.Valdemāra ielā 6. Plašāka informācija par pasākumu pieejama šeit.

​14.02.2018. Bestsellera Saplēstās mežģīnes autores jaunais romāns Debesis pelnos - jau grāmatnīcās!

Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos Rīgas grāmatnīcās nonāca 14.februārī – tieši laikā, lai kļūtu par Valentīna dienas dāvanu. No ceturtdienas, 15.februāra, grāmata Debesis pelnos ir pieejama visā Latvijā.
Romāna autore Karīna Račko savā Facebook lapā raksta: Novēlu, lai grāmata kalpo kā atgādinājums: robežu starp to, kur beidzas dzīve un sākas pasaka, allaž nospraužam mēs paši. Lai izdodas piepildīt savu personīgo pasaku!

20.01.2018. Saplēsto mežģīņu atvēršana Ventspils bibliotēkā.

19.janvārī Saplēsto mežģīņu autore Karīna Račko tikās ar grāmatas lasītājiem savā dzimtajā pilsētā – Ventspilī. Paldies Ventspils bibliotēkai par jauko un sirsnīgo vakaru! Paldies visiem, kuri bija atraduši laiku ierasties, iepazīties vai no jauna satikties! Pilna pasākuma fotogalerija pieejama šeit.

​3.01.2017. Rakstnieces Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos - jau februārī!

​3.01.2017. Rakstnieces Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos – jau februārī!

Bestsellera Saplēstās mežģīnes autores Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos grāmatnīcās gaidāms jau februāra beigās.
Lai kvēlākajiem Saplēsto mežģīņu faniem gaidīšanas laiks neliktos tik ilgs, ik nedēļu autores Facebook lapā tiks publicēti īsi, raksturojoši citāti no gaidāmā darba.

​22.12.2017. Rakstnieces Karīnas Račko novēlējums lasītājiem Ziemassvētkos.

Tieši to arī novēlu Jums svētkos – dzīvot un tā, lai pa īstam! To dzīvi aiz sava mājokļa un sirds durvīm, par kuru nevienam citam vispār nav ne daļas, ne saprašanas.To dzīvi, kas ir šeit un tagad. Savu īsto, vienīgo, ne ar ko nesalīdzināmo un pašam vien vērtējamo. Dzīvot skaisti. Dzīvot patiesi. Dzīvot ar mīlestību, gaišumu un labestību – dodot un saņemot. Jo pieskarties pasaulei ar mīlestību ir daudz vieglāk. Un pavisam noteikti – laimīgāk.
Lai silti un mierīgi Ziemassvētki Jūsmājās! 

Avots: Karīnas Račko Facebook lapa.

17.12.2017. Saplēstās mežģīnes Kuldīgas Vecajā rātsnamā.

Kuldīgas Vecais rātsnams sagaidīja ar skaisti izpušķotu eglīti, Ziemassvētku dziesmām, siltiem, tikko ceptiem cepumiem un vēl siltāku atmosfēru. Paldies par iespēju pie Jums ciemoties! Paldies visiem klātesošajiem par jautājumiem, interesi, sirsnību!

11.12.2017. Saplēstās mežģīnes Lūznavas muižā.

Sestdien, 9.decembrī, bestsellera Saplēstas mežģīnes autore Karīna Račko viesojās Latgales jūgendstila pērlē Lūznavas muižā, lai omulīgā gaisotnē pie iekurta kamīna risinātu sarunas ar romāna lasītājiem. 
Paldies muižas kolektīvam un visiem klātesošajiem par iespēju izbaudīt Latgales sirsnību un viesmīlību!
Nākamajā rītā, pamostoties pasaulē, kas pārvērtusies sniegotā ziemas pasakā, un izejot uz Marijas rezidences balkona, vairs nebija nekādu šaubu – Lūznavas muižā patiešām mīt mūza!

2.12.2017. Zvaigzne ABC Klientu diena.

Apgāda Zvaigzne ABC Klientu dienas ietvaros rakstniece Karīna Račko viesojās grāmatnīcās, lai aprunātos ar lasītājiem un sniegtu autogrāfus.
​”Brīnišķīgs pozitīvu emociju un enerģijas lādiņš, satiekot klātienē tik daudz Saplēsto mežģīņu lasītāju – paldies Jums par to! Paldies Zvaigznes kolektīvam par viesmīlību un sirsnību!”
Nākamā Karīnas Račko grāmata ar jauniem varoņiem, tomēr tikpat intensīvām kaislībām veikalu plauktos gaidāma jau pavasarī.

Fotogrāfijā: Karīna Račko kopā ar uzticamo miesassargu – izdevniecības galveno suni Heroldu Širhana dēlu.

17.10.2017. Romāna Saplēstās mežģīnes atvēršanas svētku fotoreportāža.

Arī šonedēļ Saplēstās mežģīnes saglabā iekaroto 1.vietu kā Zvaigzne ABC, tā arī Jānis Roze pirktāko grāmatu topā. Pirmā tirāža jau tikusi pilnībā izpārdota, un no tipogrāfijas piegādāts papildmetiens. 12.oktobrī Zvaigzne ABC prezentāciju zālē norisinājās Saplēsto mežģīņu atvēršanas svētki. Par patīkamu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Aivis Ceriņš, ar muzikālu pārsteigumu viesus priecēja dziedātāja Jenny May un dejotāji, savukārt pēcāk neformālā gaisotnē risinājām sarunas par dzīves un attiecību mežģīnēm. Pilnu pasākuma fotogaleriju skatīt šeit.
​Ja biji pasākuma viesu vidū un vēlies saņemt visas fotogrāfijas uz e-pastu, lūdzu sazinies ar mums personīgi.

9.10.2017. Saplēstās mežģīnes iekaro topu virsotnes.

Šonedēļ Karīnas Račko romāns Saplēstās mežģīnes ierindojies ne 1.vietā ne tikai Zvaigzne ABC, bet arī Jānis Roze pirktāko grāmatu topā. Paldies!
4.10.2017. Latvija lasa Saplēstās mežģīnes!
28.09.2017. Saplēstās mežģīnes ir klāt!

28.septembra rītā Zvaigzne Cafe rakstniece Karīna Račko sniedza autogrāfus sava debija romāna Saplēstās mežģīnes pirmajiem lasītājiem. No šodienas romāns pieejams Rīgas Zvaigzne ABC grāmatnīcās, citur Latvijā – nākamās nedēļas laikā. Lai iedvesmojošs domu un sajūtu lidojums!